Dla pracodawców

Pracownicy tymczasowi

Praca tymczasowa to wykonywanie zadań o charakterze sezonowym, okresowym, doraźnym. Jest świetna dzięki swojej elastyczności dla osób w każdym wieku. Jeśli poszukujesz pracy tymczasowej, zaznacz swoje oczekiwania w formularzu, dopasujemy pracę do Twoich preferncji. Dla Pracodawców z kolei, pracownicy tymczasowi są niezastąpieni w okresie sezonowych wzrostów sprzedaży, zaplanowanych przez stałych pracowników urlopów, w tym także macierzyńskich, nadmiernych absencji i rotacji personelu, jak również zmiennych cyklów produkcyjnych. 

Obecni jesteśmy na obszarze całej Polski, główne lokalizacje:

Pośrednictwo pracy

Podczas pośredniczenia w znalezieniu idealnego kandydata do pracy, charakteryzujemy się gwarancją jakości świadczonych usług. Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze, dobierzemy osobę w pełni spełniającą Państwa wymagania. Po wcześniejszej analizie Państwa firmy i potrzeb ze związanym stanowiskiem pracy, nasi specjaliści przedstawią kandydatów perfekcyjnie nadających się na poszukiwane stanowisko. Dzięki naszej kadrze cały proces rekrutacji przebiega wygodnie i przyjemnie.

Jak Pracujemy

Współpracujemy w sposób jasny i zgodny z prawem. Na dobry początek staramy się poznać jak najlepiej oczekiwania kandydatów, aby dopasować ich indywidualne preferencje do branży Przedsiębiorcy, który szuka pracowników. Dokonujemy również analizy firmy Przedsiębiorcy, rozmawiamy o potrzebach w obszerze zatrudnienia, a następnie przechodzimy do szukania osób o konkretnych kwalifikacjach, które są gotowe podjąć pracę na czytelnie ustalonych zasadach. Dajemy pewność działań zgodnie z prawem i dobrymi praktykami. Po znalezieniu odpowiedniego pracownika nie osiadamy na laurach i dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, podpowiadamy zmiany zwiększające efektywność.

Korzyści

Korzyści ze współpracy z międzynarodową Agencją Zatrudnienia Urban Group są ogromne, ponieważ jesteśmy w stanie zapewnić pracowników każdej branży, na każde stanowisko, a dodatkowo, jeśli będzie taka potrzeba, będziemy odpowiedzialni za każdy etap rekrutacji, od momentu zgłoszenia potrzeby zatrudnienia pracowników, do momentu ich zatrudnienia na wybrane stanowiska. Dzięki naszej uczciwości wobec Pracodawców i Kandydatów jesteśmy firmą cieszącą się zaufaniem, a odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań stwarza nas rzetelnym partnerem w branży HR.

Urban Recruitment sp. z o.o.

Twój partner w obszarze HR