O nas

Odtwórz wideo

Największe znaczenie ma dla nas zadowolenie pracownika i pracodawcy

Co możemy Państwu zaoferować

Zaufanie to najważniejszy przymiotnik określający agencję zatrudnienia. To dzięki zaufaniu, którym nas Państwo obdarzacie jesteśmy w stanie spełniać Państwa potrzeby w kwestii zatrudnienia pracowników na różnych szczeblach oraz wyszukiwaniu dla kandydatów najlepszych miejsc pracy, związanych z ich kompetencjami i zainteresowaniami.

Znalezienie doświadczonego i pewnego pracownika jak i pracodawcy nie jest proste, ale właśnie dzięki nam, naszemu doświadczeniu, naszym szerokim możliwością pozyskania pracowników z Polski, Ukrainy, Indii i Nepalu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższy poziom świadczonych przez nas usług w branży HR. Nasz zespół tworzą osoby pełne pasji, pozytywnej energii i zaangażowania w powierzone zadania, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne jest dostosowanie się do wymagań Przedsiębiorców jak i potencjalnych pracowników. Staramy się wciąż rozwijać i utrzymywać najwyższe standardy, aby być najskuteczniejszą agencją zatrudnienia o zasięgu międzynarodowym. Dzięki powierzeniu nam zadań związanych z rekrutacją oszczędzacie Państwo czas i pieniądze, wykonując swoje priorytetowe obowiązki firmowe.

Zajmujemy się dostarczaniem usług HR, takich jak:

• pośrednictwo pracy tymczasowej z możliwością stałego zatrudnienia,
• pośrednictwo pracy tymczasowej z możliwością usługi Inhouse w siedzibie klienta w przypadku zatrudnienia dużej grupy pracowników tymczasowych,
• pośrednictwo pracy stałej,
• outsourcing kadrowo-płacowy – administracja wynagrodzeń i dokumentacji kadrowej,
• audyt dokumentacji kadrowej,
Poznaj nasz zespół.

Dział handlowy

Magdalena Michalska Dyrektor działu operacyjnego
Kostiantyn Melnykov Koordynator projektu

Koordynatorzy

Maciej Danilczyk Koordynator
Kamil Delipacy Koordynator
Ruslan Halinsky Koordynator
Andrii Mnohoditnyi Koordynator
Yevhen Mishchenko Koordynator
Valentyn Yuriev Koordynator

Zarząd

Robert Torbus Prezes Zarządu
Potrzebujesz wyceny naszych usług?

Skontaktuj się z nami